Sprowadzanie auta z Belgii

Marzy Ci się samochód sprowadzany z zagranicy? Masz już dość swojego obecnego pojazdu? W takim razie podpowiemy Ci, dlaczego kupno auta z Belgii, to bardzo dobry wybór. Przede wszystkim na początku należy zwrócić uwagę na dobry stan techniczny zagranicznych samochodów, ich schludny wygląd, zadbaną tapicerkę i często niski przebieg. Te cechy sprawiają, że perspektywa kupna pojazdu z Belgii wydaje się bardzo kusząca. Warto jednak wiedzieć, na co szczególnie zwrócić uwagę.
Sprawdź naszą ofertę

Co należy sprawdzić w samochodzie?

Przed zakupem najlepiej przygotować sobie listę elementów, które warto sprawdzić, aby być pewnym, że samochód spełnia nasze wymagania. Istotny będzie przebieg auta, który bywa często zaniżany przez nieuczciwych sprzedających. Warto znać także stan techniczny oraz ewentualne wypadki i kolizje, co może ostatecznie zdecydować o tym, czy zdecydujesz się na zakup danego modelu. Niejasna historia serwisowa bywa również bardzo problematyczne, nie wiadomo wówczas, czy auto przechodziło przegląd, a także, czy jakieś części są niesprawne.

Dlaczego warto zlecić usługę profesjonalistom?

Najlepszym sposobem na zakup auta z Belgii jest wybór sprawdzonego pośrednika, który zatroszczy się o wszelkie formalności. Samodzielny zakup samochodu może być trudny, wiąże się bowiem z wyjazdem do danego kraju oraz spotkaniem z właścicielem. Brak znajomości języka będzie kolejnym problemem, jaki musisz pokonać. W związku z tym najlepiej jest skorzystać z oferty profesjonalnych firm, które na życzenie sprowadzają auto z zagranicy. To korzystne rozwiązanie, nie musisz martwić się o logistyczne elementy zakupu samochodu.

Jak wygląda procedura sprowadzenia samochodu zza granicy?

Specjaliści z Autotesto wybierają najlepsze zagraniczne modele samochodów, sprowadzają je, a następnie dbają o wszelkie formalności związane z rejestracją w kraju i opłatami. Zapewniają także pomoc prawną i techniczną na kolejnych etapach użytkowania samochodu. Możesz liczyć także na kompleksowe doradztwo oraz pomoc w wyborze marki oraz modelu. Warto zaufać profesjonalistom i wybrać samochód, które jest sprawny technicznie, a do tego zadbany.

Opinie naszych klientów

korzystałem już wcześniej z usług Autotesto przy kupnie samochodu w moim mieście, ostatnio szwagier postanowił sprowadzić auto z Belgii, ale nie byliśmy przekonani, czy podołamy wszelkim formalnością. Zadzwoniłem do firmy i od razu zgodzili się na moją propozycję. Bardzo polecam. Profesjonaliści w tym co robią.
Artur
od dłuższego czasu polowałem na samochód z Belgii, miałem już upatrzony model i tym nadwozia. Nie wiedziałem, jak się do tego jednak zabrać. Uratowała mnie firma Autotesto, bardzo pomocni pracownicy, wszystkie formalności załatwione.
Jakub
Wszystkie samochody w rodzinie sprowadzamy z Belgii, zawsze są w dobrym stanie techniczny. Swietną robotę wykonali pracownicy Auto testo. Dostaliśmy gotowy do rejestracji pojazd. Bardzo polecam.
Michał