Sprowadzenie auta z Niemiec

Chcesz wymienić swoje auto i postanowiłeś sprowadzić nowe z Niemiec? Jeśli tak, musisz wiedzieć, że to nie łatwe zadanie i wymaga starannego zaplanowania. Przede wszystkim musisz zdawać sobie sprawę z tego, że samodzielny wyjazd za granicę i załatwianie wszelkich formalności mogą okazać się czasochłonne i trudne, jeżeli nie posługujesz się językiem obcym. Warto więc odpowiednio przygotować się do zakupu i wiedzieć na co zwrócić uwagę podczas oglądania auta.
Sprawdź naszą ofertę

Co należy sprawdzić w samochodzie?

Decydując się na zakup używanego samochodu z Niemiec, warto sprawdzić jego numer vin. Odnajdziemy tam wszystkie niezbędne informacje dotyczące historii samochodu, jego zdjęcia archiwalne, a także przeglądy techniczne. Istotne będą także wady techniczne, które posiada pojazd. Nawet jeżeli zdecydujesz się na zakup aut z daną usterką, warto wcześniej ją znać, niż później dowiedzieć się o pewnych nieprawidłowościach. Częstym zabiegiem sprzedających jest również zaniżanie przebiegu samochodu. To nieuczciwe działanie może być później przyczyną wielu problemów.

Dlaczego warto zlecić usługę profesjonalistom?

Samodzielne sprowadzenie auta z Niemiec może okazać się skomplikowane, warto więc powierzyć to zadanie specjalistom z firmy Autotesto. Przygotują oni obszerny raport na temat wybranego przez Ciebie samochodu, podczas kontroli wykonają zdjęcia, a także odkryją wszelkie mankamenty danego modelu, w tym usterki i wady techniczne. Dogłębna analiza to gwarancja tego, że będziemy wiedzieć dokładnie, co kupujemy. To szczególnie istotne, jeśli nie znasz się na motoryzacji, ale chcesz aby zainwestowane przez Ciebie pieniądze nie zostały wydane na złej jakości lub wadliwy samochód.

Jak wygląda procedura sprowadzenia auta z zagranicy?

Jeśli zlecisz firmie Autotesto wykonanie sprowadzenia auta z Niemiec, nie musisz się o nic martwić. Firma wyszukuje i sprowadza dobrej jakości samochody, następnie przygotowuje wszelkie formalności do rejestracji w Polsce, a także zapewnia obsługę techniczną i prawną na dalszym etapie użytkowania. To wygodne rozwiązanie i na pewno będziesz zadowolony z rezultatów.

Opinie naszych klientów

Auta z Niemiec sa najlepsze, tak zawsze powtarzal mi tata. W końcu sam zdecydowałem się na zakup własnej czerwonej strzały. Pomogła mi w tym firma Autotestoo. Godni polecenia ludzie, którzy wiedzą co robią.
Piotr
Ostatnio sprowadzaliśmy auto na własną rękę, ale tyle z tym nerwów, że mówię nigdy więcej. Teraz auto z Niemiec pomogli nam sprowadzić pracownicy autotesto. Stan samochodu jak nowy, bardzo czyste w środku ze skórzaną tapicerką. Do wymiany tylko żarówki. Samochód był gotowy do rejestracji.
Bartek
W końcu mam moją wymarzoną Hondę. Szukałem wielu ofert i ostatecznie okazało się, ze to ta sprowadzona z Niemiec będzie najlepsza dla mnie. Pracownicy szybko sprowadzili samochód i już po kilku dniach miałem kluczyki w swoich rekach.
Szymon