Sprowadzanie auta z Francji

Poszukiwanie wymarzonego auta nie jest łatwe, tym bardziej jeżeli nie ma aż tak dużo modeli, które nas interesują. Dobrym pomysłem jest rozważenie zakupu zza granicy, w szczególności z Francji. Wystawiane na sprzedaż auta z tego kraju są w dobrej kondycji, z czystym i schludnym wnętrzem. Można więc odnaleźć naprawdę korzystne oferty w przystępnych cenach. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup, musisz wiedzieć, na co koniecznie zwrócić uwagę i jakich sytuacji się wystrzegać.
Sprawdź naszą ofertę

Co należy sprawdzić przed zakupem?

Zanim zdecydujesz się w ciemno na jakąś ofertę auta z Francji, musisz uważnie przeanalizować wszystkie aspekty techniczne i formalne. Sprzedawcy często oszukują, opisują dane auto na sprzedaż. Najpopularniejsze działanie to zakłamanie przebieg, was technicznych, czy kwestii dotyczących wypadku lub kolizji. Musisz zwrócić uwagę na uszkodzone elementy, podwozie oraz karoserie. Korzystne może okazać się sprawdzenie numeru vin auta. Znajdziesz tam historię pojazdu, przeglądy techniczne oraz zdjęcia archiwalne.

Dlaczego warto zlecić usługę profesjonalistom?

Wiele osób uważa, że najlepszym sposobem na sprowadzenie auta z Francji, jest wybranie pośrednika, który zorganizuje wszelkie formalności. To korzystne rozwiązanie pozwoli nie martwić się o to, czy poradzimy sobie samodzielnie, co może być szczególnie trudne, jeżeli nie znamy języka francuskiego. Dobrym przykładem przedsiębiorstwa, które realizuje takie usługi jest Autotesto. To firma z wieloletnim doświadczeniem, gdzie pracują fachowcy, znający się doskonale na motoryzacji. Sprawdzą oni wybrany przez Ciebie samochód, a Ty sam ocenisz, czy warto w niego inwestować.

Jak wygląda procedura sprowadzenia samochodu z zagranicy?

Autotesto zajmuje się całą procedurą sprowadzania auta z Francji. Pracownicy wyszukują najpierw interesujące oferty, sprowadzają je do kraju, a później zajmują się wszelkimi formalnościami związanymi z opłatami i rejestracją samochodu. Nie musisz się obawiać tego, że zostaniesz sam z dużą liczbą dokumentów. Firma dostarczy Ci gotowy do użytkowania samochód, a Ty będziesz się mógł cieszyć z komfortowej jazdy. Będziesz miał przeświadczenie dobrze wydanych pieniędzy.

Opinie naszych klientów

Chciałem kupić dla żony mniejsze auto miejskie, w dobrym stanie, ale też nie jakieś drogie. Najlepsza ofertą okazało się sprowadzenie auta z Francji. Niestety w rodzinie nie wiedzieliśmy, jak się za to zabrać. Polecono nam Autotesto i to była dobra decyzja.
Staszek
Wymarzyłem sobie auto, ale było trudno dostępne w Polsce. Sprowadzenie z Francji powierzyłem Autotesto, które spisało się na medal. Bardzo polecam fimę, Panowie na wysokim poziomie
Aleksander
Pełen profesjonalizm, wszystkie dokumenty załatwione, auto czyste, zadbane, bez uszkodzeń, takie, jak zostało mi to przedstawione. Jestem ogromnie zadowolony, a samochód ma już za sobą pierwszą dłuższą przejażdżkę.
Ivo