Sprowadzenia auta z Danii

Zagraniczne auta kuszą kierowców, decydujących się na zakup nowego pojazdu. Jaki kraj wybrać? Dobrym wariantem jest Dania, a samochody sprowadzane z tego skandynawskiego państwa zazwyczaj posiadają dobry stan techniczny, ładne wyposażenie i nie są zniszczone. To często dobra okazja w korzystnej cenie. Warto jednak wiedzieć, co wziąć pod uwagę, sprowadzając samochód z Danii.
Sprawdź naszą ofertę

Co należy sprawdzić?

Przed zakupem samochodu z zagranicy warto przeanalizować kilka kwestii, w tym stan techniczny i ewentualne usterki. Częstymi oszustwami, na które decydują się sprzedający, jest celowe zaniżenie przebiegu samochodu, niejasna historia serwisowa, a także ukryte wady techniczne. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, konieczne jest dokładne sprawdzenie stanu samochodu. Pomocne może być sprawdzenie numeru vin, gdzie znajdują się wszelkie potrzebne informacje, w tym historia auta i archiwalne zdjęcia.

Dlaczego warto zlecić usługę profesjonalistom?

Zlecenie usługi profesjonalistom może być pomocne, jeżeli nie jesteś znawcą motoryzacji, wybór auta w Polsce może okazać się skomplikowany, a tym bardziej sprowadzenie go z Danii. Firma Autotesto zajmuje się profesjonalnym skupem samochodów, zwraca uwagę na ich wady, wygląd zewnętrzny, a także wszystkie aspekty, które są istotne dla kupującego. Profesjonaliści dokładają wszelkich starań, aby wybrany samochód nie sprawiał problemów, a Ty nie będziesz musiał martwić się o żadne formalności.

Jak wygląda procedura sprowadzenia samochodu z zagranicy?

Sprowadzanie zagranicznego auta to skomplikowany proces, właśnie dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonalistom. Autotesto wyszukuje różne korzystne oferty samochodów z Danii, a następnie załatwia wszelkie formalności związane z transportem pojazdu. Nie musisz martwić się również o dokumenty dotyczące rejestracji auta w kraju. O to wszystko zatroszczy się firma, która przekaże Ci sprawny, zadbany i gotowy do użytkowania samochodów. W taki sposób będziesz pewien, że wydane pieniądze nie pójdą na marne.

Opinie naszych klientów

Porządna firma, pełne doradztwo dotyczące sprowadzania samochodu z danii. Zajeli się wszelkimi formalnościami, a także załatwieniem dokumentów i przygotowaniem do rejestracji. Szybkie działanie
Mirek
Obawiam się zawsze przekrętów ze strony sprzedających, kilka razy trafiłem już na obniżony przebieg szczególnie w samochodach z Danii. Dlatego wolałem jednak skorzystać z pomocy firmy. Pracownicy sprawdzili wszystkie mankamenty samochodu, który wybrałem. Polecam
Paweł
Zaskoczył mnie obszerny raport, jaki przygotowują pracownicy Autotesto. Sprowadzałem samochód z Danii i nie byłem pewien, czy poradzę sobie z dokumentacją oraz kontrolą techniczną pojazdu. Znam się na autach, ale bariera językowa jednak wiele utrudnia.
Bartosz